Konteineru ieliktņi

Konteineru ieliktņi, kurus piedāvā mūsu kompānija, var būt dažādu veidu un konstrukcijas. Mēs piedāvājam trīs dažādus veidus: sausajām, beramajām kravām, drošajām šķidrajām kravām, ka arī termo ieliktņi, temperatūras saglabāšanai konteinera iekšpusē. Konteineru ieliktņi pārsvarā paredzēti beramo materiālu transportēšanai. Tos var izmantot visiem 20' un 40' ISO konteineru veidiem.

Prikšrocības, izmantojot konteineru ielikņus:

  • Optimāla pārvadājamo kravu aizsardzība no kontaminācijas
  • Izgatavošana, atbilstoši pasūtītāja prasībām
  • Viegla uzstādīšana (mazāk nekā 10 mintes)
  • Paaugstināta pārvadājumu ražība un zemas izmaksas
  • Mazss svars- ieliknispriekš 20' konteinera sver tikai 7 kg
Tipiskie produkti- apiņi, gaļas kaulu milti, dažāda veida granulas.

Fleksi-tank:

Lokana, viegla un saliekama, jaunās paaudzes, kapacitāte , šķidrumu uzglabāšanai un pārvadāšanai. Fleksi-tanks ir izgājis izmēģinājumus sarežģītos apstākļos no drošības skatpunkta, trasportējot un manipulējot ar to. Tukšos jaunos un izmantotos Fleksi-tankus ir viegli un lēti transportēt un utilizēt. Konstruēts no vairākiem slāņiem polietilēna un polipropilēna. Iekšējais slānis kalpo kā rezervuārs šķidrumam un atbalsta ārējā slāņa noturību tai laikā, kad ārējais slānis, precīzāk augšējā daļa, nodrošina dinamiskās slodzes absorbēšanu, kura rodas transportēšanas un manipulācijas laikā ar kravu.

Termo ieliknis :

Konteineru ieliknis tika izstrādāts, lai izolētu standarta jūras konteinerus, radot speciālu barjeru, kura aizsargās kravu no bīstamām temperatūras izmaiņām visa ceļa garumā. Visās nozarēs, prodkcijas pārvadāšana jūras konteineros, pakļauj preci nopietnām temperatūras svārstībām. Daudzos gadījumos tas var neatgriezeniski sabojāt izstrādājumu, vai arī stipri samazināt preces kvalitāti, kā rezultātā samazinās pārdošanu apjoms, palielinās apdrošināšanu izmaksas un pats galvenais – zūd klientu ticība jūsu precei. Spilgts piemērs tam, ka temperatūras svārstības var izsaukt daudz rūpju transportēšanas laikā – ir vīna transportēšana. Pat minimālās temperatūras svārstības var izsaukt buķetes zaudēšanu vai oksidāciju.
Vīna darīšana ir ļoti precīza zinātne un tai pašā laikā arī māksla, ka arī bizness, kurā valda liela konkurence. Ļoti svarīgi lai vīni, nonākot līdz patērētājam, saglabātu vīna darītāju receptūru. Bet, nonākot līdz vīna transportēšanai, viss var tikt sabojāts, ja nav pienācīgas aizsardzības. Pilns jūras konteineris vīna, ķīmiskās produkcijas (pim. Naftalīns), elektronikas, pārtikas produktu utt., ir tikai neliela daļa kopējās preču vērtības, apdrušināšanas un piegādes. Faktiski tā ir nelila maksa par mieru, ka produkcija nezaudēs kvalitāti transportēšanas laikā.
Aizsargslānis tiek stiprināts univarsālajos jūras konteineros un ļauj veikt iekraišanu gan ar dakšveida transportieriem, gan ar rokām.Pēc iekraušanas ieliknis tiek pilnībā aizzīmogots un aizsargā kravu no visām sešām pusēm, kontrolē temperatūru un mitrumu iekšpusē. Ar ielikņa pielietošanu, produkcija nav pakļauta temperatūras svārstībām no ārpuses un tāpēc izslēdz to, ka temperatūra iekšpuē nolaidīsies zemāk par pieļaujamo, kas var novest pie kondensāta veidošanās un seekojošās preces bojāšanas ar mitrumu.
Bez pienācīgas termo ielikņa aizsardzības, krava konteinerī var tikt pakļauta bīstamā karstuma ka arī aukstuma iedarbībai.
 
SIA "POLYFAB GRUPA" - Packaging, Dambja 3A, Riga, LV-1005, Latvija +371 29158030